OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA ZWYKŁA

14 stycznia 2024 r.

1. W Kalendarzu Kościoła obchodzimy: w środę wspomnienie św. Antoniego, opata; w piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

2. Wizyta duszpasterska (kolęda). Plan kolęd na najbliższy tydzień: na stronie internetowej, parafialnym facebooku i w gablocie ogłoszeń. Msze św. w czasie kolęd: w dni powszednie rano o godz. 07.30 i wieczorem w soboty i niedziele wg. stałego harmonogramu. W czasie kolęd biuro parafialne czynne po porannej Mszy św. W piątek biuro parafialne nieczynne. Na czas wizyty kolędowej zostają zawieszone wieczorne spotkania grup duszpasterskich działających przy naszej parafii.

3. Dzisiaj przypada II niedziela miesiąca, kolekta inwestycyjna na trwające remonty naszego kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Spotkanie opłatkowe  Męskiej Róży w sobotę 20 stycznia 2024 roku o 15.00 w domu parafialnym.

5. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek 19 stycznia 2024 r. o 17.00 w domu parafialnym.

6. Za tydzień podczas Mszy Św. o 11.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego.

7. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy Św. o 11.30 koncert kolęd w wykonaniu uczniów ze szkoły podstawowej w Subkowach.

8. Zmarła śp. Maria Chronowska l. 84 zam. w Subkowach, pogrzeb odbędzie się we wtorek 16 stycznia o 10.00 w Subkowach. Wieczny odpoczynek…

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionej niedzieli, a solenizantom obchodzącym urodziny lub imieniny życzę wielu radości i Bożej opieki.