Uroczystości związane z 30 leciem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i święta patronalnego ksm

W dniach 19- 20 listopada 2022 odbyły się obchody 30 lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej. W uroczystościach udział wzięli kandydaci i członkowie oddział KSM przy naszej parafii. W sobotę odbył się bal jubileuszowy, a niedziele Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która jest świętem patronalnym KSM uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny. Podczas Mszy Świętej druhna Agnieszka i druh Konrad złożyli przyrzeczenie i wypowiedzieli swoje Gotów! stając się pełnoprawnymi członkami Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po Mszy Świętej w bibliotece diecezjalnej odbyła się uroczysta gala podczas, której była okazja do podsumowania minionych lat oraz przedstawienia pomysłów i planów na kolejne lata. Podczas gali odbyło się posłanie zastępowych i liderów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Druh Paweł z naszego oddziału KSM został posłany jako zastępowy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Druhnie Agnieszce, druhowi Konradowi gratulujemy złożenia przyrzeczenia i wstąpienia w szeregi Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, a druhowi Pawłowi życzymy Bożego błogosławieństwa na czas pełnienia posługi zastępowego w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.

zdjęcia źródło radio głos